Individualūs čiužiniai

Individualūs čiužiniai

Individualūs čiužiniai: pagerinkite savo stovyklavimo patirtį su pritaikytu komfortu

Wooden Me Ltd supranta gero nakties miego svarbą net ir lauke. Štai kodėl mes siūlome savo kempingo nameliams  įvairius nestandartinio dydžio čiužinius, kurie užtikrina maksimalų komforto ir patogumo derinį. Pagaminti iš skirtingų vandeniui atsparių medžiagų, kad atitiktų jūsų unikalius poreikius, mūsų čiužiniai yra standartinės arba ryškios spalvos.

Atraskite standartinį čiužinį:

Mūsų standartinis čiužinys sukurtas taip, kad suteiktų patogų vidutinį kietumą, užtikrinant prabangų miegą net gamtos širdyje. Pagaminti iš sertifikuotų standartinių VB poliuretano putų, mūsų čiužiniai puikiai suderina kietumą ir patvarumą.

Idealiai tinka kiekvienam:

Mūsų standartinis čiužinys, kurio rekomenduojamas svoris yra iki 90 kg, tinka įvairiems asmenims. Nesvarbu, ar esate vienas stovyklautojas, ar dalinatės erdve, būkite tikri, kad mūsų čiužinys suteiks optimalų komfortą ramiam nakties miegui.

Kvėpuojantis ir viliojantis miegoti:

Čiužinys turi šviesios spalvos užvalkalą, kuris yra ne tik estetiškas, bet ir funkcionalus. Specialiai pasiūtas iš dygsniuoto austo audinio, kurio sudėtis yra 100% poliesteris, užvalkalas padidina oro pralaidumą ir bendrą komfortą. Be to, užvalkalas pagamintas iš dygsniuoto megzto audinio, kuris suteikia papildomo jaukumo jūsų miego aplinkai.

Lengva priežiūra jūsų patogumui:

Suprantame, kad stovyklavimo nuotykiai gali būti šiek tiek netvarkingi, todėl čiužinio užvalkalą sukūrėme taip, kad būtų lengviau prižiūrėti. Galite tiesiog skalbti iki 40 laipsnių temperatūroje skalbimo mašinoje arba pasirinkti cheminio valymo būdus. Mūsų apgalvotai suprojektuotas čiužinys – patogus ir komfortiškas.

Aplinkai nekenksmingas pasirinkimas:

Jūsų saugumas ir aplinka yra mūsų svarbiausi prioritetai. Būkite tikri, kad mūsų čiužinio užvalkalas atitinka Oeko-Tex 100 standartą, todėl jis yra nekenksmingas aplinkai.

Pasirinkite savo stilių:

Pasirinkite skirtingas spalvas iš mūsų standartinės arba ryškios spalvų asortimento. Mūsų čiužiniai yra ne tik funkcionalūs, bet ir suteikia jūsų kempingo nameliui stiliaus. Apibendrinant, mes pritaikome savo individualius čiužinius, kad suteiktume jums geriausią įmanomą miego patirtį gamtoje.

Camper Cabins Jungtinėje Karalystėje | Camping Cabins Europoje | Camping Prancūzijoje | Kempinga Mājiņas Latvijoje | Campinghytter Danijoje | Kamperen Beniliukse | Nameliai Poilsiavietei Lietuvoje | Gästhus Švedijoje  | Campinghütten Vokietijoje